لوازم آشپزخانه

لوازم آشپزخانه
لوازم آشپزخانه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

چاقو تیزکن برقی

چاقو تیزکن برقیبرای تیز کردن چاقو های آشپزخانه شما می توانید از روش های سنتی مختلفی استفاده نمائید.اما اگر دستگاهی حرفه ایی برای این کار وجود داشته با..

17,000 تومان

ظرف نگهدارنده رب ربی

ظرف نگهدارنده رب ربیماندگاری طولانی مدت ربتک رنگاستفاده از رب بدون نیاز به قاشقحذف قاشق، هوا و رطوبتساخته شده از بهترین مواد اولیهجلوگیری از کپک زدگی،..

37,000 تومان

چاقوی هندوانه استیل

چاقوی هندوانه استیلمناسب برای میوه های گرمسیری (انواع ملون ها ، خربزه و هندوانه)برش میوه به صورت همسایزبدون خطربدون خطرات ایجاد شده از چاقوهای آشپزخان..

9,000 تومان

ترازوی آشپزخانه دیجیتال

ترازوی آشپزخانه دیجیتال با دقت 1gr تا 7kgترازوی آشپزخانه دیجیتال وسیله ای کاربردی و بسیار عالی برای آشپزخانه و آشپزی می باشد که بسیار مورد استفاد..

20,000 تومان

هندوانه قاچ کن

هندوانه قاچ کنبا استفاده از هندوانه قاچ کن دیگر مشکل تقسیم کردن و برش زدن هندوانه را نداریم. این محصول دارای تیغه هایی تیز و برنده می باشد که بدون نیا..

23,000 تومان

قهوه جوش اسپرسو

قهوه جوش اسپرسودستگاه اسپرسو نه تنها مدت زمان دم کشیدن قهوه را کم می کند، بلکه قهوه بهتری نیز از آن به دست می آید! دم کردن سریع تر باعث می شود تا امکا..

24,000 تومان

شیلنگ جادویی xhose

شیلنگ جادویی xhoseشیلنگ جمع شو ایکس هوز Xhose یک شیلنگ کم جا و جمع و جور با قابلیت حمل آسان جهت مصارف مختلف مانند شستشوی ماشین، حیات ،آب پاشی و آبیاری..

22,000 تومان

سرویس کارد آشپزخانه 8تکه

سرویس کارد آشپزخانه 8تکهسرویس کارد 8 تکه تعداد چاقو 5 عددجنس تیغه تیغه استیل حاوی وانادیوم (ضد زنگ)جنس دسته متعلقات همراه پایه نگه دارنده - قیچی ..

80,000 تومان

ست 3 تایی چاقو طرحدار

ست 3 تایی چاقو طرحدار رنگیست چاقوی رنگی آشپزخانه شامل 3 عدد چاقو با طرح گل های زیبا می باشد. روکش این چاقوها باعث جلوگیری از خوردگی و چسبیدن مواد غذای..

12,000 تومان

جارو خودرویی JOYROOM

جارو خودرویی JOYROOMیکی از معظلات روزمره نظافت درون خودرو می باشد . امروزه جارو برقی های کوچک این کار را آسان کرده اند، اما این جارو ها به دلیل استفاد..

64,000 تومان